Poděkování

18.března 2015 navštívila naši školu PaeDr.Lenka Frajerová - lektorka dopravní výchovy, která pomocí zážitkové pedagogiky nacvičila se staršími žáky naší školy scénky s dopravní tématikou.Tělocvična se proměnila na dopravní hříště, kde byly  nainstalovány přechody pro chodce a silnice.Ve scénkách starší žáci hráli neukázněné chodce i jedoucí auta a mladší žáci museli posoudit, která situace je správná a bezpečná a která nikoliv. Posléze žáci pracovali na stanovištích, kde si děti samy  mohly vyzkoušet různé dopravní situace a jejich zvládání.Po závěrěčném shrnutí všech důležitých pravidel silničního provozu doslali žáci několik drobných leč praktických odměn.Celá akce byla velice pěkná  hlavně díky perfektní přípravě paní lektorky   a celý pedagogický sbor školy se shodl na tom, že tato akce opravdu měla smysl a byla pro děti přínosná .

Děkujeme firmě GENEREL ( v zastoupení pana Vápeníka a pana Javůrka) za pomoc při úpravě stolků ve školní družině

Velké poděkování od všech školáků ZŠ Veltruby Obci Veltruby za zaplacení autobusu na školu v přírodě do Moravských Křižánek na Českomoravské vrchovině.

Děkujeme panu Milanu Přistoupilovi za perfektně připravenou diskotéku na dětském karnevalu školní družiny

Velké poděkování od všech školáků ZŠ Veltruby Obci Veltruby za zaplacení autobusu na školu v přírodě v Troskovicích

Děkujeme panu Milanu Řimalovi za velmi pěknou besedu o životě včeliček.

Děkujeme paní Haně Vackové za  krásné proutěné ošatky.

Poděkování  paní Špinkové z Hradišťka za dlouhodobé sponzorování v oblasti výtvarné výchovy.

Děkujeme panu Danielu Tichému za poskytnutí dvou fotbalových branek z lehkého materiálu .

Rádi bychom touto cestou poděkovali manželům Hronovým za dlouholetou možnost exkurze v jejich autosalonu Suzuki.

Děkujeme paní Jarce Frančíkové za rychlé a perfektní ušití kostýmů pro děvčata z kroužku Aerobicu

Díky panu Barešovi staršímu, který přinesl v úterý 4.ledna do naší školy svářečský štít, jsme se mohli všichni podívat na  častečné zatmění Slunce

Děkujeme tímto panu P. Hradeckému za ušití nových potahů na molitanovou stavebnici ve ŠD

Poděkování patří také panu D.Pánkovi za pomoc při realizaci těchto www. stránek