Naše školní družina se náchází v prvním patře  budovy. Tvoří ji dvě oddělení.

1. oddělení (žáci 1. a 2. ročníku) tvoří dvě místnosti. Herna je vybavena kobercem a slouží k odpočinku a hrám dětí. V pracovně  jsou stolky a židle a děti zde mohou  kreslit, malovat, vystřihovat apod. Pracovna je  zrekonstruována, je zde položeno nové lino, obloženy stěny, vznikla vestavná skříň na pomůcky.

dsc_8564--2-.jpg

2. oddělení (žáci 3. - 5. ročníku) je umístěno ve třídě, která je k těmto účelům přizpůsobena a stále probíhá její dovybavení.

Ke své činnosti využívá školní družina i jiné místnosti školy, zejména pak prostornou halu v prvním patře budovy, školní pozemek a tělocvičnu.

Hlavním posláním školní družiny je zajištění výchovné, vzdělávací a rekreační činnosti žáků školy.Není pokračováním školního vyučování.

Provoz školní družiny je každý den po skončení vyučování do 16,00 hod. Ve školním roce 2019/2020 je přihlášeno na základě zápisního lístku celkem _ dětí .

Jelikož bylo v loňském školním roce nově otevřeno další oddělení, mohou být do ŠD přijati všichni žáci, kteří mají zájem. Kapacita je 60 žáků.

Školní družina je v provozu  pouze v době školního vyučování.

Úplata za ŠD je stanovena na 800,-Kč na  školní rok. Platí se pololetně, tedy 400,-Kč na pololetí. První část úplaty do konce září, druhá část do konce února. Platba může být provedena proti příjmovému dokladu u vychovatelky ŠD nebo ředitelky školy.

Pravidla chování žáků ve školní družině se řídí řádem školní družiny

V případě zájmu rodičů je možné domluvit rozšíření provozu  školní družiny.